Güvenlik Sistemleri
CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

her projeye uygun farklı çözümler üretmektedir. Birkaç kamera ve monitörden oluşan basit kamera sistemlerinden, sofistike, hızlı speed dome kameralara, dijital kayıt sistemleri,dvr kayıt sistemi üzerinden cep telefonu ile canlı kamera izleme ve internet üzerinden canlı ses ve görüntü aktarım sistemlerine kadar çok sayıda cctv kamera sistemleri ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Küçük ve orta ölçekli cctv kamera sistemlerinin yanısıraentegre güvenlik sistemleriçok amaçlı projeler için geliştirilebilen bina otomasyon sistemleri entegregrasyonu sağlayan ürünlerimiz çok amaçlı çözümler sağlamaktadır.

BİOMETRİK SİSTEMLER

Teknolojilerinin en yaygın olanıparmakizi tanıma sistemipersonel kontrolü için ideal bir sistemdir. Her insan farklı ve kendine has kodu olan parmak izine sahiptir. İşe giriş çıkışlarda başkasının yerine kart basımını ortadan kaldıran bu sistem çoğu sektör için başarılı bir çözümdür. Parmak izi okuma sistemleri kullanılacak ortama ve personele göre özenle seçilmelidir. 10 kullanıcılı küçük işletmelerden 100.000 kişinin çalıştığı fabrikalara kadar başarı ile uygulanan parmak izi tanıma sistemleri uygun maliyeti ve kolay kurulumu ile en başarılı personel devam kontrol sistemi çözümü sunmaktadır.

Otomatik Plaka Tanıma Sistemi Yazılımı
araçların plakalarını otomatik olarak bulur ve plakayı tanımlar. Bir kaç saniye içerisinde cihazın çalıntı olup olmadığını veya bir suç olayına karışıp karışmadığını söyleyebilir. Bağlı kameralar ile geçen tüm arabaları tarar ve kayıtlarını tutar. Plakalar veri tabanındaki plakalar ile eşleştirilerek kontrol edilir. Hızlı ve güvenilir tanımlama, ağ üzerinden kullanılabilir Merkezi Plaka Tanıma Yazılımı plakalar okuma bölgesine geldiğinde ( gişeler kapılar vs.) okunur ve merkeze iletilir. Tüm okuma noktaları tek bir merkezden kontrol edilebilir. Bu merkezde çalıntı arabaların bilgileri herhangi bir database kullanılarak sorgulanabilir.

Powered Beta